Olejki - produkty

Olejek pielęgnacyjny Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe

Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe to olejek naszpikowany naturalnymi i skutecznymi składnikami. Dzięki temu zadba o każdy rodzaj włosów i skóry głowy. Kosmetyk ma uniwersalne działanie, dlatego dobrze sprawdzi się na pasemkach każdej z nas. Wypielęgnuje zarówno włosy normalne, jak i puszące się, suche i zniszczone. Jak działa i jak go aplikować?

Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe – składniki

W Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe znajdują się aż cztery olejki. Są to:

  • olejek kukurydziany, który zwalcza wolne rodniki, hamuje wypadanie włosów i opóźnia procesy starzeniowe,
  • olejek arganowy ma działanie odżywcze i ochronne, zabezpiecza włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi,
  • olejek kameliowy wygładza strukturę włosów i zapewnia naturalny blask,
  • olejek pracaxi dostarcza wiele odżywczych składników i dba o włosy od środka.

Połączenie tych olejków uczyniło z Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe kosmetyk o uniwersalnym działaniu.

Dzięki niemu włosy są dogłębnie odżywione i chronione przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Kosmetyk regeneruje, wzmacnia i nawilża pasemka. Zabezpiecza je również podczas stylizacji na gorąco i w trakcie innych zabiegów fryzjerskich. Olejek Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe sprawia, że włosy są miękkie w dotyku, błyszczące, sprężyste i podatne na modelowanie.

Jak stosować olejek od Kerastase?

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe można stosować na dwa sposoby.

  1. Przed suszeniem. Olejek Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe aplikuje się na osuszone ręcznikiem włosy. Dzięki temu pasemka będą chronione przed ciepłem wytwarzanym przez urządzenia do stylizacji. Co więcej kosmetyk zapewni włosom odżywienie, wygładzenie i nabłyszczenie.
  2. Po suszeniu. Olejek Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe zastosowany w ten sposób świetnie sprawdzi się do wykończenia fryzury. Pasemkom zapewni naturalny blask i podkreśli ich kolor. Dodatkowo będzie je chronił przed szkodliwym działaniem czynników z zewnątrz.

Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe – działanie

Olejek Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe dba zarówno o wygląd zewnętrzny włosów, jak i ich kondycję. Sprawia, że pasemka są błyszczące, miękkie w dotyku i podatne na układanie, a także łatwo się je rozczesuje. Promieniowanie słoneczne, wolne rodniki i skrajne warunki atmosferyczne oraz częsta stylizacja lub farbowanie dzięki olejkowi Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe nie uszkodzą lub nie osłabia włosów.