Olejki - produkty

Olejowa mgiełka do stylizacji włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist

Nie wszystkie olejki mają gęstą konsystencję. Są i takie, które dzięki formule mgiełki aplikuje się o wiele łatwiej i szybciej. Mimo że nie do końca spełniają pielęgnacyjne i kondycjonujące zadanie, to są dość popularne.

Jednym z takich produktów jest olejowa mgiełka do stylizacji włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist.

Jak działa olejowa mgiełka od Alterny?

Olejowa mgiełka Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist przeznaczona jest do stylizacji włosów cienkich i o średniej grubości. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania, nie obciąża pasemek i nie powoduje ich przetłuszczania się. Podstawowym działaniem produktu jest wygładzenie, nabłyszczenie oraz zapobieganie elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Dodatkowo olejkowa mgiełka Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist może posłużyć jako kosmetyk do kuracji. Dzięki zastosowaniu wielu naturalnych składników odżywi, nawilży i ochroni włosy.

Co zawiera olejowa mgiełka od Alterny?

Głównymi składnikami olejowej mgiełki Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist są ekstrakt i woda z bambusa. Składniki uzupełniające ich działanie to ekstrakty z korzeni i nasion oraz roślinne olejki. W olejowej mgiełce znajdziemy między innymi:

  • ekstrakty z nasion kopru włoskiego, alg i marchewki,
  • wyciąg z drożdży,
  • olejki: jojoba, buriti, z kiełków pszenicy, z orzeszków kukui, z nasion słonecznika, oliwa z oliwek, z awokado, marakuja.

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist – stosowanie

Olejowej mgiełki Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist najlepiej jest używać podczas stylizacji włosów i do wykończenia fryzury. Dzięki atomizerowi precyzyjnie rozpylisz kosmetyk na całej długości pasemek, a odżywczy płyn dokładnie je pokryje. Włosy staną się błyszczące, łatwe do rozczesania i będą zabezpieczone przed działaniem szkodliwych czynników z zewnątrz. Olejowej mgiełki Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist można używać i na włosach suchych, i na włosach mokrych.

Olejowa mgiełka od Alterny – to może ci się przydać

W jednej butelce znajduje się 125 ml olejowej mgiełki Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist. W tej samej serii jest również regenerujący i wygładzający olejek zamknięty w 50 ml butelce z pipetką. Drugi produkt zawiera takie same składniki, co mgiełka. Ma jednak gęściejszą formułę i wystarcza na krótszą kurację.