Olejki - produkty

Nabłyszczający olejek do włosów Redken Diamond Oil Shatterproof Shine

Matowe, suche i szorstkie włosy są problemem wielu dziewczyn. W pielęgnacji takich pasemek pomoże nabłyszczający olejek Redken Diamond Oil Shatterproof Shine. Ma właściwości upiększające i kondycjonujące. Czy pomoże ci zadbać o pasemka i skórę głowy?

Redken Diamond Oil Shatterproof Shine – działanie

Olejek Redken Diamond Oil Shatterproof Shine przeznaczony jest do pielęgnacji grubych włosów, które są zniszczone, pozbawione połysku i szorstkie w dotyku, a także do wrażliwej skóry głowy. Działanie produktu polega na:

  • zregenerowaniu struktury włosów,
  • wzmocnieniu kondycji pasemek,
  • dostarczeniu włosom odpowiednich substancji odżywczych,
  • nawilżeniu, wygładzeniu i nabłyszczeniu.

Co zawiera olejek marki Redken?

Głównym składnikiem olejku do włosów Redken Diamond Oil Shatterproof Shine jest olejek z kolendry. Ma właściwości wygładzające i ochronne. Zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników, zanieczyszczeń i promieniowania słonecznego. Zawiera kwasy tłuszczowe i antyoksydanty, które opóźniają procesy starzeniowe. Olejek z kolendry nawilża, uelastycznia i regeneruje pasemka.

W olejku Redken Diamond Oil Shatterproof Shine znajduje się również olejek lniankowy.

Jest bogaty w beta-karoten i witaminę E, które zwalczają wolne rodniki i wzmacniają pasemka. Olejek z lnianki siewnej dba o nawilżenie włosów od nasady aż po same końce. Wpływa także na regenerację i zdrowy wygląd pasemek.

Ostatnim ze składników olejku Redken Diamond Oil Shatterproof Shine jest olejek z pestek moreli. Ma piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Ułatwia szczotkowanie i stylizację, nabłyszcza i kondycjonuje. Regeneruje włosy od środka, wzmacnia je i zapobiega ich wypadaniu.

Jak stosować olejek marki Redken?

Olejek Redken Diamond Oil Shatterproof Shine można stosować zarówno na włosy suche, jak i na włosy mokre. Kosmetyk wspomaga stylizację i kondycjonuje pasemka. Może posłużyć jako kuracja na noc. Podczas aplikacji używa się niewielkiej ilości olejku, którą wciera się w całą długość włosów; większą porcję nakłada się na końce pasemek. Olejku Redken Diamond Oil Shatterproof Shine nie spłukuje się, lecz pozostawia do wchłonięcia.