Olejki - produkty

Rozświetlenie dla włosów i ciała – L’Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil

Dasz wiarę, że jest taki olejek, który nabłyszcza włosy i skórę ciała? To Shimmering Oil z serii Mythic Oil marki L’Oreal Paris. Kosmetyk zawiera specjalne składniki, które zapewniają naturalny blask zarówno pasemkom, jak i skórze. Jakie efekty daje ten wszechstronny produkt?

Naturalny blask z olejkiem od L’Oreal Paris

Dzięki olejkowi L’Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil twoje włosy odzyskają naturalny blask, a ich kolor zostanie podkreślony. Produkt daje jednak nie tylko efekt wizualny. Zapewnia również pasemkom miękkość, wygładzenie i odżywienie, ułatwia stylizację i jest pomocny do wykańczania fryzury. Jest przeznaczony do każdego rodzaju pasemek.

Ma lekką formułę, dzięki czemu nie obciąża włosów, nie pozostawia na nich tłustej warstwy i nie powoduje przetłuszczania się skóry głowy.

Sekretne składniki olejku L’Oreal Paris

W olejku L’Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil znajdują się dwa składniki, które odpowiadają za jego unikalne działanie. Są to połyskujące drobinki i olejek z magnolii. Pierwszy z nich pozostawia na skórze i włosach błyszczącą otoczkę, która mieni się w promieniach słońca. Drugi składnik, olejek z magnolii, ma podobne działanie. Dodatkowo podkreśla naturalny kolor włosów, rozjaśnia, zapewnia przyjemny zapach i dostarcza składniki odżywcze. Może być stosowany u osób z wrażliwą skórę głowy i osłabionymi włosami.

Czy olejek od L’Oreal Paris jest dla ciebie?

Olejek L’Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil jest polecany do każdego typu włosów. Najlepiej sprawdzi się na pasemkach matowych, suchych i szorstkich. Przyda się również dziewczynom, które często farbują włosy lub poddają je stylizacji na gorąco. Olejek L’Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil przeznaczony jest także do skóry ciała. Dzięki rozświetlającym drobinkom skóra zyska piękny połysk. Taki produkt sprawdzi się na pewno przed specjalnymi okazjami: ślubem, imprezą, zabawą sylwestrową.

Jak stosować olejek od L’Oreal Paris?

Olejek L’Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil nakłada się w niewielkiej ilości na włosy i skórę ciała. Większą porcję kosmetyku nakłada się na końce pasemek, dzięki czemu zapobiega się ich rozdwajaniu i kruszeniu. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej intensywny efekt, zaaplikuj na włosy lub ciało kolejne warstwy olejku L’Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil.