Olejki - produktySlider

Olejki do stylizacji fryzury Finishing Oils z serii Oil Ultime od Schwarzkopf Professional

Stylizacja i pielęgnacja włosów w jednym? A może modelowanie fryzury na cztery różne sposoby? Taką różnorodność zapewniła nam marka Schwarzkopf Professional. Dzięki czterem olejkom z serii Oil Ultime włosy będą idealnie ułożone i wypielęgnowane za jednym razem.

Który z olejków najlepiej sprawdzi się na twoich pasemkach?

Olejki z serii Oil Ultime

Olejkami do stylizacji fryzury z serii Finishing Oils od Schwarzkopf Professional są:

Marula Finishing Oil

Produkt został sporządzony na bazie naturalnego, oczyszczonego olejku marula. Jest świetny do pielęgnacji włosów wrażliwych o średniej długości i grubości. Kosmetyk zapewnia połysk, sprawia, że pasemka są miękkie w dotyku, a odstające łuski włosowe – wygładzone. Ma lekką formułę, dzięki czemu nie obciąża włosów i nie pozostawia na nich tłustej powłoczki. Olejek marula może być stosowany zarówno na suche, jak i wilgotne włosy.

Barbary Fig Finishing Oil

Zawiera w 100% naturalny olejek figowy. Ma działanie odżywcze i wzmacniające suche i łamliwe włosy. Co więcej, dzięki delikatnej konsystencji wygładza pasemka bez ich obciążenia. Olejek ułatwia stylizację, pomaga w szczotkowaniu i skraca czas suszenia włosów. Można go aplikować i na suche, i na mokre włosy.

Rose Finishing Oil

To naturalny olejek różany, bardzo popularny w pielęgnacji włosów i skóry głowy. Jest często stosowany ze względu na swoje niesamowite właściwości i piękny zapach. Dostarcza pasemkom wiele składników odżywczych, regeneruje uszkodzone włosy, wygładza niesforne kosmyki i zapewnia włosom naturalny blask. Dobrze sprawdzi się zarówno na suchych, jak i wilgotnych pasemkach.

Argan Finishing Oil

Poleca się go do stylizacji włosów średnich i grubych. Dzięki zastosowaniu naturalnego olejku arganowego produkt zapewnia pasemkom miękkość i połysk. Wygładza puszące i elektryzujące się włosy, dyscyplinuje niesforne kosmyki, ułatwia szczotkowanie i przyspiesza suszenie. Ma lekką konsystencję, która wnika do wnętrza włosów i nie pozostawia na ich powierzchni tłustej powłoczki. Podobnie, jak olejek różany, z figi i marula może być aplikowany na wilgotne i suche pasemka.