Olejki - produktySlider

Olejek Nanoil. Zadba o każdy rodzaj włosów

Jest taki olejek, który wypielęgnuje każdy rodzaj włosów, i to niezależnie od ich koloru, długości, struktury i tego, jak bardzo są zniszczone. Mało tego! Ten olejek zadba również o skórę głowy.

Olejek do włosów Nanoil, bo o nim mowa, będzie niezastąpionym produktem w domu każdej włosomaniaczki i wszystkich dziewczyn, które przygodę z profesjonalną pielęgnacją dopiero zaczynają.

Nanoil - Najlepszy olejek do włosów

strona producenta nanoil.pl

Nanoil – olejek do włosów każdej z nas

Olejek Nanoil jest kosmetykiem dopasowanym do każdego rodzaju włosów. Do ich pielęgnacji możesz wybrać jedną z trzech wersji: do włosów niskoporowatych, do włosów średnioporwatych lub do włosów wysokoporowatych. Skąd taka różnorodność? Każdy rodzaj włosów jest inny, wymaga odmiennej pielęgnacji i potrzebuje zupełnie innych składników odżywczych. W każdej z wersji olejku Nanoil znajdują się unikalne substancje, które kompleksowo dbają o pasemka i skórę głowy, działając tylko w taki sposób, jaki konieczny jest do ich prawidłowego funkcjonowania.

Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych

Włosy niskoporowate na pierwszy rzut oka są zdrowe i zadbane. Niestety to tylko pozory, bo sprawiają nieco problemów. Są trudne w stylizacji, nie mają objętości, szybko przetłuszczają się i bardzo łatwo można je przeciążyć źle dobranym produktem. Z tych powodów warto wybrać olejek Nanoil do włosów niskoporowatych. Kosmetyk zawiera oleje o małych cząsteczkach, które z łatwością przenikną do wnętrza włosa przez domknięte łuski włosowe. To olejki z sosny syberyjskiej, kokosowy, arganowy, rycynowy, marakuja, babassu, monoi, shea i cupuacu oraz dodatkowe składniki (pantenol, kerastim, baicapil, filtr UV, witaminy A i E). Dzięki składnikom zawartym w Nanoil twoje włosy zyskają ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, będą łatwiejsze do ułożenia, ich objętość powiększy się, a pielęgnacja stanie się przyjemna i łatwa.

Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych

Pielęgnacja włosów średnioporowatych może sprawić niemałe problemy. Taki rodzaj pasemek łączy w sobie cechy niskoporowatości i wysokoporowatości. Włosy średnioporowate rozdwajają się, są osłabione, wypadają, puszą się pod wpływem wilgoci, nie mają naturalnego blasku. W pielęgnacji tego rodzaju włosów pomoże ci odpowiednia wersja olejku Nanoil. Składniki, które znajdują się w tym produkcie, zadbają o pasemka i skórę głowy. Tymi substancjami są olejki (makadamia, arganowy, marula, jojoba, marakuja i kokosowy) oraz składniki wspomagające ich działanie (kerastim, baicapil, jedwab, filtr UV, witaminy A i E). Olejek Nanoil sprawi, że twoje włosy średnioporowate staną się mocniejsze, mniej podatne na szkodliwe czynniki z zewnątrz, gładkie i nabłyszczone. Skóra głowy z kolei zyska odpowiedni poziom nawilżenia i będzie prawidłowo ukrwiona.

Olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych

Włosy wysokoporwate są najbardziej zniszczone i najtrudniejsze w pielęgnacji. Wypadają w bardzo dużej ilości, są łamliwe, matowe i szorstkie. Do pielęgnacji tego typu pasemek przyda się olejek Nanoil, który zapobiegnie uszkodzeniom i przywróci odpowiednią kondycję. Sekretem kosmetyku są składniki dopasowane tak, by domknąć mocno odstające łuski włosowe, wygładzić strukturę włosa i dogłębnie odbudować pasemka. Zaliczamy do nich olejki (migdałowy, arganowy, z wiesiołka, z awokado, marakuja i z nasion bawełny) oraz składniki dodatkowe (pantenol, keratyna, lanolina, jedwab, baicapil, kerastim, filtr UV i witamina E).

Olejek do włosów Nanoil – naprawdę warto!

Olejek Nanoil został stworzony z myślą o trzech typach włosów: niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych składników zarówno pasemka, jak i skóra głowy będą wypielęgnowane w taki sposób, jaki tego wymagają. Co więcej, olejek do włosów Nanoil zawiera naturalne substancje, bez dodatków parabenów i silikonów. Ma formułę idealną do łatwej, sprawnej i dokładnej aplikacji. Działa bardzo szybko – już po 30 dniach zauważysz pierwsze rezultaty kuracji w postaci zdrowszych i piękniejszych włosów.