Olejki - produkty

Olejek do włosów Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion wystylizuje twoją fryzurę

Idealne włosy to nie tylko zdrowe i piękne włosy. Muszą również być odpowiednio wystylizowane i ułożone. W ujarzmieniu niesfornych kosmyków pomoże ci olejek Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion. Produkt zawiera dwa unikalne składniki, które zadbają o włosy.

Jak działa olejek do włosów marki Davines?

Olejek Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion działa od nasady aż po same końce włosów. Produkt jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju pasemek. Dzięki niemu włosy:

  • będą miały większą objętość,
  • odzyskają naturalny blask,
  • staną się delikatne i nie będą obciążone,
  • będą łatwe do rozczesania i ułożenia,
  • nie będą narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych,
  • otrzymają ochronę przed wolnymi rodnikami,
  • wysuszysz o wiele szybciej.

Co zawiera olejek do włosów Davines?

Olejek do włosów Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion zawiera olejek roucou i olejki silikonowe. Olejek roucou (znany również pod nazwą annatto) pozyskuje się z drzewa rosnącego w Amazonii. To roślina bogata w beta-karoten, który regeneruje strukturę włosów, hamuje wypadanie i przyspiesza ich wzrost. Olejek roucou chroni skórę i włosy przed działaniem promieniowania słonecznego i wolnych rodników. Olejki silikonowe natomiast na powierzchni pasemek tworzą ochronną warstwę.

Dzięki temu włosy są zabezpieczone w trakcie stylizacji na gorąco i przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Jak stosować olejek marki Davines?

Ilość olejku dobierz do długości i gęstości włosów. Na włosy cienkie nakłada się jedną porcję, natomiast na włosy średnie i gęste – dwie lub trzy porcje. Olejek Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion można również stosować do stylizacji fryzury. Dwie lub trzy porcje produktu zaaplikuj na całej długości wilgotnych włosów; pamiętaj o końcówkach. Następnie pasemka wysusz i ułóż tak, jak robisz to zazwyczaj. Olejek Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion świetnie sprawdzi się również do wykańczania fryzury. Wystarczy rozprowadzić na włosach dwie lub trzy porcje olejku i poczekać aż się wchłoną. Kosmetyk ma lekką formułę, która nie obciąża pasemek i nie powoduje przetłuszczenia się skóry głowy.