Olejki - produkty

Cudowny Olejek do Włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Odżywienie i Blask

Czy cudowny olejek może zdziałać cuda na twoich włosach? Marka Garnier wierzy, że tak. To właśnie dlatego stworzyła Cudowny Olejek do Włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Odżywienie i Blask. Moc naturalnych olejków, dwa bardzo popularne składniki, łatwość stosowania i efekty, o których marzą kobiety. Czy właśnie tego potrzebujesz?

Cudowny Olejek do Włosów od Garniera – właściwości

Cudowny Olejek do Włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Odżywienie i Blask przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Najlepiej jednak sprawdzi się na zniszczonych i przesuszonych pasemkach. Jakie działanie im zapewni? Dzięki Cudownemu Olejkowi Garnier Fructis Oil Repair 3 Odżywienie i Blask twoje włosy:

  • zostaną w pełni zregenerowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami,
  • odzyskają naturalny blask i kolor,
  • będą odżywione,
  • staną się miękkie w dotyku i podatne na układanie,
  • będą zdrowe i piękne.

Co zawiera Garnier Fructis Oil Repair 3 Odżywienie i Blask?

W skład Cudownego Olejku do Włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Odżywienie i Blask wchodzą dwa popularne olejki: arganowy i kameliowy. Pierwszy z nich ma właściwości antyoksydacyjne. Zapobiega wypadaniu włosów, przedwczesnemu siwieniu i innym procesom związanym ze starzeniem się organizmu. Olejek arganowy nawilża i zmiękcza włosy, przez co te stają się łatwiejsze do rozczesywania i są bardziej podatne na modelowanie. Ten składnik zapewnia pasemkom naturalny blask i idealną gładkość. Drugi ze składników, olejek kameliowy, dba o prawidłowy poziom nawilżenia i sebum skóry głowy i włosów. Ma działanie ochronne i regeneracyjne.

Jak stosować Cudowny Olejek do Włosów?

Cudowny Olejek do Włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Odżywienie i Blask można stosować codziennie, a nawet kilka razy w ciągu dnia. Dobrze sprawdzi się zaaplikowany przed szczotkowaniem lub po umyciu głowy. Dzięki temu stylizacja będzie łatwiejsza, a pasemka wygładzone i nawilżone. Wystarczy, że podczas aplikacji wyciśniesz odpowiednią ilość olejku, a następnie dokładnie rozprowadzisz ją na wilgotnych lub suchych włosach. Większą ilość olejku możesz zaaplikować na końcówki pasemek, zapobiegając tym samym ich rozdwajaniu się.