Olejki - produkty

Upiększający olejek do włosów Kallos Elixir

Zdrowe włosy to także piękne włosy. W wypielęgnowaniu pasemek i poprawieniu ich kondycji pomoże ci upiększający olejek Kallos Elixir. Jest doskonałym uzupełnieniem kuracji, jaką oferuje nam marka i jej naturalne kosmetyki.

Olejek może być również stosowany jako samodzielny produkt, który sprawdzi się równie dobrze.

Jak działa olejek Kallos Elixir?

Podstawowym zadaniem olejku Kallos Elixir jest upiększenie włosów. Co więcej, produkt przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek, włosom zapewnia nawilżenie, wygładza niesforne kosmyki i zapewnia naturalny połysk. Olejek Kallos Elixir zabezpiecza pasemka przed łamaniem się, wypadaniem i działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Systematyczne używanie kosmetyku wzmacnia włosy i odżywia cebulki włosowe. Kuracja sprawia również, że pasemka są miękkie w dotyku i podatne na modelowanie.

Co zawiera olejek Kallos Elixir?

W olejku Kallos Elixir znajdują się naturalne składniki, takie jak:

  • olej makadamia – to bogactwo kwasów tłuszczowych, mikroelementów i witamin. Ma działanie nawilżające, ochronne i odżywcze. Wykazuje podobne podobieństwo do ludzkiego sebum, dzięki czemu o wiele lepiej oddziałuje na skórę głowy i włosy. Olej makadamia wygładza pasemka, nabłyszcza, przyspiesza suszenie włosów i regeneruje rozdwojone końcówki;
  • olej z migdałów – zawiera mnóstwo odżywczych składników, które docierają do najgłębszych struktur włosów i pielęgnują je od środka, ma działanie nawilżające, wygładzające i regenerujące, zapewnia blask matowym i suchym pasemkom, potrafi odbudowywać zniszczone końce włosów;
  • olej lniany – znajdują się w nim kwasy tłuszczowe, witaminy i mikroelementy, pielęgnuje końcówki włosów i skórę głowy, ma właściwości nawilżające i nabłyszczające, dzięki produktowi pasemka są bardziej elastyczne i podatne na układanie, olejek lniany zabezpiecza włosy podczas stylizacji na gorąco i przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz.

Jak stosować olejek Kallos Elixir?

Na dłonie należy nabrać jedną lub dwie porcje olejku, a następnie wetrzeć we włosy. Większą dawkę produktu można zaaplikować na końcówki. Olejek Kallos Elixir stosuje się zarówno na suche, jak i mokre pasemka. Ciekawą metodą aplikacji jest wykorzystanie go w roli maski lub odżywki nałożonej na czyste, suche włosy. Jeżeli zastosujesz kosmetyk w ten sposób, pamiętaj, żeby pozostawić go do wyschnięcia; olejku nie spłukuje się. W jednej buteleczce znajduje się 50 ml produktu. Po otworzeniu opakowania olejek Kallos Elixir jest ważny przez 24 miesiące.