Olejki - produkty

Rewitalizujący olejek perfumujący włosy Kerastase Chronologiste

Właściwości pielęgnacyjne olejków do włosów to nie wszystko. Zapewne wiele dziewczyn chciałoby, żeby ich kosmetyk miał także przepiękny zapach i na długo otulał pasemka przyjemnym aromatem. Tak powstał rewitalizujący olejek perfumujący Kerastase Chronologiste. Jak działa, a przede wszystkim jak pachnie?

Olejek jak perfumy od marki Kerastase

Pięknie pachnie, pielęgnuje włosy i jest jak najlepsze perfumy. Rewitalizujący olejek Kerastase Chronoligoste nadaje pasemkom kwiatowy, mocny zapach, który długo się utrzymuje. Aromat olejku skomponował mistrz perfumiarstwa, Alberto Morilla. W produkcie wyczujemy: różę, piżmo, drewno i mirrę. Zapach wraz z pielęgnującymi olejkami jest zamknięty w szklanej czarno-złotej butelce z łatwym w zastosowaniu atomizerem. Taka buteleczka sprawia, że produkt wygląda jak ekskluzywne perfumy.

Kerastase Chronologiste – działanie

Olejek Kerastase Chronologiste przeznaczony jest do pielęgnacji i stylizacji włosów. Dzięki zawartości naturalnych składników kosmetyk regeneruje uszkodzone pasemka, nadaje im miękkość i zapewnia blask. Bardzo dobrze sprawdzi się podczas modelowania fryzury. Pomoże zapanować nad niesfornymi pasemkami, wygładzi puszące się włosy i ujarzmi baby hair. Sprawi, że fryzura będzie perfekcyjnie ułożona. Jednak przede wszystkim olejek Kerastase Chronologiste zapewni włosom długotrwały i przepiękny aromat.

Co zawiera olejek od Kerastase?

Oprócz składników zapachowych w rewitalizującym olejku perfumującym Kerastase Chronologiste znajdziemy roślinne olejki, które zadbają o kondycję włosów. Są to olejki arganowy, kukurydziany, kameliowy i pracaxi, które dostarczą pasemkom wiele składników odżywczych, zapewnią ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz nadadzą im miękkość i połysk.

Jak stosować Kerastase Chronologiste?

Niewielką ilość olejku Kerastase Chronologiste aplikuje się na całą długość suchych włosów. Produkt należy dokładnie wetrzeć, uważając, by nie przetłuścił skóry głowy i jednocześnie zadbał o końcówki pasemek. Olejku nie spłukuje się, lecz pozwala mu się wchłonąć we włosy. Tylko w taki sposób olejek zapewni włosom pielęgnacyjne działanie i cudny aromat. Jedno opakowanie wystarczy na bardzo długo. Olejek Kerastase Chronologiste jest bardzo wydajny – do jednorazowego zabiegu wystarczy jedna pompka produktu.

Dla osiągnięcia lepszych efektów można zastosować inne kosmetyki z tej samej serii: maseczki, kąpieli i peelingu. Dzięki nim kondycja włosów i skóry głowy na pewno poprawi się w znaczący sposób. W każdym z kosmetyków znajdują się roślinne olejki, witaminy i ceramidy.