Olejki - produkty

Gęsta i bujna czupryna z olejkiem stymulującym wzrost włosów Khadi

Jeżeli masz cienkie, osłabione i podane na wypadanie włosy, to najwyższy czas zastosować odpowiedni kosmetyk, który odmieni twoją fryzurę. Jednym z takich produktów jest olejek stymulujący Khadi z zawartością naturalnych składników.

Sprawdź, jakie działanie ma produkt i jak prawidłowo go stosować, żeby efekty kuracji były zadowalające.

Olejek Khadi – najlepszy dla…

Olejek Khadi przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów, niezależnie od koloru, długości i gęstości. Produkt będzie też idealny dla osób, które mają problem z przedwczesnym łysieniem lub siwieniem. Świetnie sprawdzi się w walce z łupieżem i różnymi skórnymi chorobami. Olejek Khadi polecany jest także mężczyznom, którzy tracą włosy z powodu wysokiego poziomu testosteronu lub z powodu uwarunkowań genetycznych.

Jak działa olejek Khadi?

Olejek Khadi ma uniwersalne działanie; korzystanie wpływa zarówno na skórę głowy, jak i na pasemka. Przyspiesza wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu, wzmacnia cebulki, pomaga w leczeniu łupieżu, hamuje przedwczesne siwienie włosów. Dzięki olejkowi Khadi włosy są mocniejsze i bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników z zewnątrz. Końcówki pasemek nie rozdwajają się, są mniej podatne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem lub stylizacją na gorąco. Co więcej olejek Khadi uelastycznia, nabłyszcza, wygładza i nawilża pasemka. Dzięki produktowi stylizacja fryzury i szczotkowanie włosów są łatwiejsze i przyjemniejsze.

Co zawiera olejek Khadi?

W olejku Khadi znajdują się hinduskie zioła, olejki eteryczne i oleje podstawowe. Wśród nich znajdziemy:

  • olej sezamowy – odżywia włosy na całej długości i wnika do ich wnętrza,
  • olej kokosowy – dostarcza włosom wielu odżywczych substancji,
  • olej rycynowy – stymuluje wzrost i zapobiega utracie włosów,
  • amla – nabłyszcza, eliminuje łupież, przeciwdziała przedwczesnemu siwieniu i łysieniu,
  • bala – wzmacnia włosy,
  • olejek rozmarynowy – ma działanie antyseptyczne, zapobiega powstawaniu łupieżu i infekcji skórnych,
  • bhringraj – odżywia skórę głowy i włosy, przeciwdziała wypadaniu i siwieniu włosów, zapobiega rozdwajaniu się końców pasemek, ułatwia modelowanie fryzury,
  • brahmi – uelastycznia włosy i sprawia, że są bardziej podatne na układanie,
  • olej z nasion marchwi – dostarcza włosom wielu odżywczych substancji.

Jak stosować olejek Khadi?

Olejek Khadi nakłada się i na skórę głowy, i na włosy. Jego ilość dopasuj do długości i gęstości fryzury; zazwyczaj do wypielęgnowania długich pasemek wystarcza jedna łyżka stołowa kosmetyku. Podczas aplikacji zrób masaż skóry głowy, a potem pozostaw olejek na dwie lub trzy godziny. Po upływie tego czasu umyj głowę szamponem. Dla lepszych rezultatów możesz pozostawić olejek Khadi na całą noc, a rankiem dokładnie umyć głowę. Produkt powinno nakładać się dwa lub trzy razy w tygodniu. Pierwsze efekty kuracji będą widoczne już po miesiącu. Olejek Khadi jest bardzo wydajnym kosmetykiem o półpłynnej formule i charakterystycznym zapachu.